INTIMATE CLEANSING FOAM 150ML FOR MOM

product picture

680 МКД
Количина: Купи
Категорија: MOM & WHO
Исклучително деликатна и нежна пена за интима кој ја елиминира непријатноста и помага да се одржи природната pH вредност. Ја поддржува природната вагинална микрофлора и смирува иритации.Производот е дерматолошки тестиран.
Aqua, Coco-Glucoside, Panthenol, Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Glycerin, Acacia Concinna Fruit Extract, Balanites Aegyptiaca Fruit Extract, Lactic Acid, Polymnia Sonchifolia Root Juice, Gypsophila Paniculata Root Extract, Dehydroacetic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sorbic Acid, Benzyl Alcohol.
Протресете пред користење на производот.