Vita B3 Source 40ml

product picture

1.060 МКД
Количина: Купи
Категорија: TIAM
Збогатен со ниацинамид и арбутин, овој серум е совршен избор за рапава кожа, неизедначен тен, а истовремено го регулира себумот и акните, додека арбутинот придонесува за смирување и лекување на кожата.
Water, Niacinamide (10%), Butylene Glycol, Arbutin (2%), Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate, Lindera Erythrocarpa Extract, Cornus Officinalis Fruit Extract, Geranium Thunbergii Extract, Hydroxyethylcellulose, Sodium Hyaluronate, Methylpropanediol, Laurylpyridinium Chloride, Chlorphenesin, 1,2-Hexanediol
Нанесете 2 3 капки со пипетата по тонирање на лицето, нежно измасирајте за максимален ефект.

Поврзани производи